החשיבות של אורח חיים בריא ומאוזן הפכה לאחד מהנושאים הבולטים שעל סדר היום, וזאת בעקבות ההבנה כי שעות העבודה הרבות עשויות להוביל להשפעות על הגוף שמגיעות לידי ביטוי בשרירים תפוסים, עייפות לצד ירידה באנרגיה. בעבור עובדים העוסקים בתחום הדיגיטל וה-SEO, אין ספק כי היכולת לשלב בין שגרת עבודה המבוססת על עבודה מהבית או מהמשרד היא בעלת משמעות מבחינת היכולת לשמור על כושר. כיצד תוכלו לנצל את הזמן בעבודה ובבית לטובת פעילות ספורטיבית אפקטיבית? להלן הפרטים.

שילוב של אבקת חלבון בתפריט

לתזונה שלכם יש תפקיד חשוב מאוד בשמירה על כושר, ובנייה של מסת שריר. אבקת חלבון טבעונית תוכל להתאים לכם מאוד לטובת שגרת האימונים, וזאת בשל הספיגה המוגברת של החלבון אשר תומך בבנייה של מסת שריר לצד עידוד תהליך ההפחתה במשקל. כיום ניתן להזמין אבקת חלבון באיכות מעולה ועם שימת דגש על ריכוז גבוה של מינרלים כמו גם ויטמינים דרך חברות ישראליות, ובכך להוביל ליצירה של שגרה המבוססת לא רק על ספורט אלא גם על תזונה נכונה התומכת בשגרה הספורטיבית.

הליכה יומית

מאחר וכעובדים בתחום הדיגיטל אתם עובדים  לא מעט שעות אל מול המחשב, מומלץ לשמור על שגרה המבוססת על הליכה יומית המתבצעת בבוקר או בשעות הערב, בהתאם ללו"ז שלכם. מדובר בדרך נהדרת להימנע מנזקי ישיבה שעלולים להתרחש בעקבות ישיבה ממושכת מול המחשב, כאשר אפשר לנצל את הזמן של ההליכה לטובת שיחות עם בני משפחה וחברים או  לטובת האזנה לפודקסט המתמקד בתחום העיסוק שלכם. בשביל לעודד את עצמכם לצאת להליכה, אפשר להציע לחבר או עמית לעבודה להצטרף אליכם, ובכך ליצור פעילות גופנית משותפת המתבצעת במסגרת של הליכה יומית.

 

 

רכישה של אביזרי כושר

בעקבות מגפת הקורונה התחילה מגמה מואצת של רכישת ציוד ספורט. למעשה, אפשר ואף רצוי להזמין דרך חברות המתמחות בתחום אביזרי כושר כמו למשל גומייה נמתחת אשר יכולה לשמש אתכם לטובת ביצוע של פעילות כמו למשל סקווטים בתוך המשרד או בבית, ובכך ליצור מערך המאפשר לכם לשמור על כושר גופני גבוה, בהתאם לביצוע של תרגילי כוח המתבצעים באמצעות שימוש בציוד ספורט איכותי שאותו אפשר להזמין בעלות כספית אטרקטיבית.

אימון מקוון

דרך מצוינת לשמור על כושר בזמן שאתם בבית יכולה להתבצע באמצעות אימון המתבצע באופן מקוון. יותר ויותר מאמנים  ומאמנות מהארץ כמו גם מהעולם מציעים שיעורים כמו למשל אירובי, תרגילי כוח ועוד, כל זאת מבלי לצאת מהבית ועם שפע של תרגילים שאותם אתם יכולים לבצע ביחד עם מתאמנים אחרים או בזמן הפנוי שלכם. בשביל להימנע מפציעות ועומס, רצוי לגוון את האימונים  ולהקפיד על מתיחות וחימום לפני ואחרי האימון, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של שגרה ספורטיבית אפקטיבית. מדובר בהזדמנות מעולה גם לשמור על כושר אבל גם להיחשף לשורה של תרגילים שיכולים להוביל לחיטוב, הורדת משקל וכמובן העלאת מסת השריר, מהבית.

לסיכום

דרך יישום של הטיפים  אותם  הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להצטרף לאלפי עובדים ועובדות העוסקים במקצועות הדיגיטל  ואשר מצליחים  לשלב בסדר היום  העמוס פעילות ספורטיבית. לפני שאתם קובעים לעצמכם את תוכנית האימונים, מומלץ להתייעץ עם מאמן כושר מוסמך וכן לבצע בדיקה אצל רופא המשפחה, כחלק מיצירה של מעטפת אשר מאפשרת לכם להתאמן במסגרת סרגל המאמצים שלכם, לצד שמירה על תפריט תזונתי תומך המבוסס על שילוב של תוספי תזונה כמו חלבון, לצד כל אבות המזון.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.