מחלקת ה- SEO היא אולי המחלקה הכי חשובה בחברה וככזו, אתם צריכים לפנק אותה כמה שיותר. קבלו כמה רעיונות מעולים לערבי גיבוש מהעבודה.

על האש

כמובן שכל ברביקיו מוצלח מתחיל ונגמר באוכל. אם אתם מתכננים להכין בשר על האש ורוצים להפוך את האירוע לבלתי נשכח, חשוב לקנות בשר טרי ואיכותי ממקום אמין שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. תוכלו למשל להכין נקניקיות קבנוס טעימות שעל האש הן יוצאות לא פחות ממושלמות. באופן כללי, אתה יכול לשים כמעט כל בשר שאתה אוהב על הגריל. שימו לב שהדרך לתוצאות מדהימות מתחילה בבשר טרי ואיכותי, אבל חשוב לדעת איך לטפל ולצלות כדי להפיק ממנו את כל היתרונות. אז אם אינכם בטוחים לגבי זמן הצלייה או ההכנה, כדאי שתדברו עם קצב או מישהו שיוכל להדריך אתכם מראש.

קריוקי ביתי

כמעט כולם חוו את הסיטואציה הבאה לפחות פעם אחת בחודשים האחרונים – ההרגשה הזו של אין כוח להתארגן, לצאת מהבית ולהתחיל לחפש בר או מועדון מגניב. לילות כאלה מסתיימים לרוב בהמון אנשים שמסתובבים, מתחככים בעשרות או מאות אנשים, וריח של סיגריות ועשן על בגדים שלא יורדים גם אחרי 7 כביסות. אם אתם בכל זאת רוצים ליהנות עם החברים שלכם לעבודה, הזמינו אותם והרימו ערב קריוקי פרטי.

כדי להפוך את ערב הקריוקי הביתי שלכם להצלחה, צריך להיות מאוד חשוב להחזיק את כל הציוד והאיכות הדרושים. מה אתם צריכים: קודם כל טלוויזיה ורמקולים! דבר שני, חשוב לא פחות – מיקרופון, או אפילו כמה למקרה שתרצו לשיר יחד. דבר נוסף – שירי קריוקי, כלומר – לא שומעים את השיר של הזמר, רק את הלחן וכמובן את המילים כדי שתדעו מה לשיר.

 

 

ביקור ביקב

הנה הזדמנות לערב מגבש במיוחד שיפנק את העובדים באמצעות יציאה למסע ייחודי להכיר מקרוב את עולם היין – ההיסטוריה שלו, הצבע שלו, הצבע שלו, הארומה שלו והייחודיות שלו, חוויה חושית מלאה מאדמה לבקבוק. תוכלו לסייר יחד עם העובדים שלכם בכרמים, ללמוד על תהליך הייצור המרתק והכי חשוב – ללמוד לבדוק, להריח ולטעום את היין כמו שצריך.

ערב באולינג

באולינג הוא אחד מענפי הספורט המפורסמים והפופולריים בעולם. זהו ספורט אהוב על אנשים מכל הגילאים, וכמעט בכל עיר מרכזית בארץ תמצאו מסלול באולינג בו תוכלו לשחק או לשחק באופן מקצועי. למעשה משחקי באולינג מיועדים לכולם. למקצוענים שביניכם, המשחק התחרותי הזה הוא מה שהוא בשבילם. עבור שחקנים חובבים, משחק באולינג הוא בילוי חברתי, ולילדים שנוגעים בכדור ובמסלול בפעם הראשונה.

חדרי בריחה

חדרי בריחה הם חדרים שבהם נעשה שימוש בפריטים, פריטים ומתקנים שונים ליצירת עלילה מסתורית שעל האנשים בחדר לפתור בפרק הזמן העומד לרשותם. החל משעון מסתורי המוצב על שידה עתיקה, דרך מראה דו-כיוונית ועד למתקן חבל מאתגר, על המשתתפים במשחק להסתכל היטב כדי להבין את המשמעות של כל פריט ולמצוא רמזים שידריכו אותם הלאה. אתגר ובסופו של דבר להגיע לסדק הבלתי נמנע. חדר בריחה הוא חוויה קבוצתית מהנה שבה כולם מעורבים, מנסים להבין מה קורה סביבם ולעבוד יחד כדי להתמודד עם אתגרים בצורה הטובה ביותר. לכן, אין לנו ספק שתצאו מהחוויה הזו מגובשים יותר ושיהיה לכם כיף יותר לעבוד ביחד ביום שאחרי, שזו כמובן המטרה.

לסיכום,

אם בא לכם להעביר ערב גיבוש מושלם מהעבודה אנחנו בהחלט ממליצים לכם לנסות את האופציות שציינו במאמר זה.