אם אתם מחפשים את המשרד המושלם בלוקיישן מנצח, אתם בהחלט נמצאים במקום הנכון. קבלו את חללי העבודה המשותפים של דוגדר בנתניה, חללי עבודה מושלמים לחברות דיגיטל שישאירו אתכם במרכז העניינים.

קבלו את חללי העבודה המשותפים של דוגדר בנתניה

אם יש לכם חברת דיגיטל ואתם רוצים לנהל את הפעילות העסקית שלכם במשרדים מושלמים, הנה אפשרות טובה בלוקיישן מצוין. חללי העבודה המשותפים של דוגדר ממוקמים באזור הנחשק היותר בנתניה, בקניון ומגדל עיר ימים המהמם. מדובר בלוקיישן בעיצוב מודרני ומרשים, מגדל חדש עם חלונות גדולים שמשקיפים אל נוף מהמם לים במערב, ולמרחבים הירוקים מצפון וממזרח. מיד נדבר על היתרון של הלוקיישן הזה, אך כבר עכשיו אתם ודאי מבינים שמדובר בלוקיישן פשוט מנצח.

מה היתרונות של חללי העבודה המשותפים?

לוקיישן מנצח

אחד היתרונות המרכזיים של חללי העבודה המשותפים של דוגדר בנתניה הוא הנגישות יוצאת הדופן. המיקום האטרקטיבי הזה יספק לכם נגישות קלה ונוחה מאד למשרדים בכל שעות היממה, בין אם אתם מגיעים לעבודה ברכב הפרטי או בתחבורה ציבורית. אנחנו מדברים על משרדים שממוקדמים 20 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה ו- 5 דקות מתחנת הרכבת בבית יהושוע. בימים אלה שהעמוס בכבישים רק הולך וגדל, זה כמובן יתרון משמעותי במיוחד.

סביבת עבודה גמישה

חללי העבודה של דוגדר בנתניה מותאמים לחברות בכל הגדלים. בין אם יש לכם חברת דיגיטל קטנה או חברה שמונה עשרות אנשים, תוכלו לקבל במקום הזה גמישות מקסימלית. אם יש לכם חברה גדולה או בינונית, תציע לכם דוגדר מתחמים פרטיים שיותאמו לכם באופן אישי במודל מיוחד.

 

 

סוף לבדידות המקצועית

כשאתם באים לעבוד בחללי העבודה המשותפים של דוגדר אתם שמים סוף לבדידות המקצועית שלכם. בחללי העבודה האלה תוכלו לפגוש המון אנשים, בדיוק כמוכם, שגם עוסקים בדיגיטל. תוכלו להכיר אותם לעומק, להפרות אחד את השני מבחינה מקצועית ויזום דברים גדולים ביחד.

תמחור גמיש

דוגדר מבינה שיש לכם לא מעט הוצאות שקשורות לניהול השוטף של החברה. לכן, היא מציעה לכם תמחור גמיש על בסיס יומי, שבועי וחודשי. עובדים רק בסופי שבוע? המודל של דוגדר כולל חבילות מיוחדות לאנשים שעובדים רק בסופי שבוע.

אתם בוחרים איך לעבוד

בחללי העבודה המשותפים אתם בוחרים איך נכון לכם לעבוד, בין אם לבד, בצוות, בשכיבה או עמידה, הכל הולך. כך העובדים שלכם יוכלו באמת להפיק מעצמם את המירב וסיבר מאד להניח שמהר מאד תתחילו לקצור את הפירות של המהלך הזה.

מה תוכלו לקבל בחלל העבודה המשותף בנתניה?

בחלל העבודה המשותף בנתניה יש את כל מה שאתם זקוקים לו על מנת לנהל את הפעילות של החברה ולהשקיע את האנרגיות במשימות החשובות באמת. יש משרדים קטנים לעבודה ביחידים, משרדים לפגישות אישיות, חדרי ישיבות, פינות התרעננות ואפילו מטבח מאובזר שיאפשר לכם להעביר את היום בכיף במשרד.

בנוסף, בחלל העבודה המשותף בנתניה לא תצטרכו לדאוג לתמיכה טכנית בתוכנות שאתם משתמשים ותוכלו לקבל מענה בכל מקרה של תקלה טכנית. רוצים להעשיר את עצמכן במקום העבודה? אין שום בעיה, תוכלו לקחת חלק בסדנאות מגוונות, הרצאות ומגוון רחב של פעילויות שמגרות את התאים האפורים.

לסיכום

אם יש לכם חברת דיגיטל ואתם רוצים לנהל את הפעילות העסקית שלכם בלוקיישן מנצח שיש בו את כל מה שאתם צריכים, בואו להתרשם מחללי העבודה המשותפים של דוגדר בנתניה, משרידם מושלמים לחברות דיגיטל.