בעלי אתרים רבים כלל לא מודעים לעובדה שהם חייבים להיעזר בשירותי קידום אתרים על מנת לאפשר לאתר שלהם להיות רלוונטי עבור קהל הלקוחות הפוטנציאליים. הליך בניית האתר הוא רק השלב הראשון בדרך להצלחה ויצירת תנועת גולשים של ממש. השלב השני והחיוני הוא שלב קידום אתרים. מנועי החיפוש של גוגל צריכים לסנן את כלל האתרים הקיימים לכל נושא והם עושים זאת על ידי דירוג והצבת האתרים האיכותיים והמעשירים ביותר בעמוד הראשון. רוב ככל הגולשים מסתפקים בעמוד הראשון או בעמוד השני לכל היותר, מה שאומר כי במידה ואתר האינטרנט שלכם לא ימוקם בעמודים אלה, קיים סיכוי סביר שהוא יהפוך כלל לא רלוונטי ולא יצליח לייצר את תנועת הגולשים שציפיתם לה.

כלים ותוכנות לסיוע בהליך קידום אתרים

שירותי קידום אתרים יסייעו לקדם את האתר שלכם במעלה התוצאות עד שהוא יגיע למקום טוב בעמוד הראשון, ויהפוך רלוונטי עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. לשם הצלחת הליך קידום אתרים, אתם צריכים להיעזר באיש מקצוע המכיר לעומק את כלל השיטות, הדרכים והתוכנות המתקדמות שיסייעו לו לקדם את האתר ביעילות מרבית. בין כלל התוכנות הקיימות כיום תוכלו למצוא את גוגל אנליטיקס לניתוח תנועת הגולשים והוצאת דוחות סטטיסטים מפורטים, כלי למחקר מילים ולאיתור מילות המפתח הטובות והמחופשות ביותר בתחום העיסוק שלכם, סקרימינג פרוג לסריקות אתר האינטרנט שלכם וכן אתרי אינטרנט של מתחרים ועוד. כלל התוכנות והשיטות הללו מסייעות למקדמי אתרים מקצועיים לקדם את האתר במהירות מרבית וביעילות שיא.

קידום אתרים הכירו את תוכנת סקרימינג פרוג

סקרימינג פרוג – סריקת מגוון נתונים מאתרים מתחרים

סקרימינג פרוג היא אחת התוכנות השכיחות ביותר בה נעזרים כל מקדמי האתרים. כל מטרתה היא לסרוק את כל הקשור לקידום אתרים מאתרים מתחרים ומוצלחים אשר סומנו כאיכותיים על ידי מנועי החיפוש המתקדמים של גוגל. בין כל הנתונים שתוכלו לסרוק ולשלוף מאתרים מתחרים תוכלו למצוא תמונות על כלל המאפיינים שלהן (גודל התמונה, איכות התמונה, משקל התמונה, תגיות ALT ועוד), תגיות מטא (תיאורים, מילות מפתח, כותרות וכמובן האורך האידאלי באתרים המוצלחים ביותר), קנוניקל, מספר מילים קיימות בכל עמוד מוצלח, משקל העמוד ועוד.

זיהוי דפי שגיאות 404, זיהוי קישורי קנוניל, זיהוי קישורי 301 ועוד – כל מה שהתוכנה מאפשרת לכם לעשות

אם לא די בכך, חשוב לדעת כי בעזרת תוכנה זו ניתן לזהות דפי שגיאה 404 באתר המקודם. דפי שגיאה אלה גורמים לאתר לצבור נקודות שחורות בגוגל, שמשפיעות על כל הליך הקידום. זיהוי דפי שגיאות 404 בעזרת תוכנת סקרימינג פרוג תאפשר טיפול מהיר בתקלה ומניעת הפגיעה באתר. כמו כן תוכלו לזהות דפים באתר שאינם כוללים כותרות, כוללים כותרות זהות שחוזרות על עצמן, מלל תיאור ארוך או קצר מידי ועוד מגוון נתונים שאף הם משפיעים על הליך דירוג האתר על ידי גוגל ובעצם על כך הליך קידומו. נוסף על כך התוכנה מאפשרת לנתח קישורים יוצאים, לנתח אינדוקס דפים, ליצור מפת אתר, לזהות קישורי קנוניל וקישורי 301 והרשימה עוד ארוכה.

בעזרת כלל הנתונים הללו ומעוד רבים נוספים שתוכנת סקרימינג פרוג תוכל לסייע לכם לאתר, תצליחו לקבל מידע רב וחיוני על אתרים מקבילים ומצליחים.

קידום יעיל, מהיר ומדוייק – כל היתרונות של התכונה

מקדמי אתרים ידעו להיעזר בכל המידע על מנת לשפר את האתר ולהתאימו ככל הניתן לנתונים, אשר הוכיחו את עצמם כיעילים וטובים בעיני גוגל. כך ניתן לחסוך לא מעט זמן יקר של ניסוי וטעיה ולעשות שימוש בנתונים בדוקים ומוצלחים. ללא כל צל של ספק הליך קידום אתרים שנעשה בסיועה של תוכנת סקרימינג פרוג יהיה יעיל, מוצלח ומהיר הרבה יותר.