תחום קידום האתרים הוא תחום מרתק אבל גם שואב מאוד מבחינת שעות העבודה. בין אם אתם משרד קטן או משרד גדול, השקעה בעיצוב של המשרד הוא אלמנט בעל חשיבות גם מבחינת היכולת לשמר את העובדים אבל גם מתוך מטרה ליצור מרחב מעורר השראה, ריכוז וכן יצירתיות – אלמנטים חשובים מאוד בתחום העיסוק הזה. כיצד תוכלו לעצב את המשרד בטוב טעם? במדריך הזה נציג בפניכם חמישה טיפים מעולים, לטובת עיצוב של משרד על זמני.

בחירת ריהוט משרדי פרקטי ומעוצב

בתהליך של עיצוב המשרד צריך לקחת בחשבון קודם כל את הגודל של המשרד, ובהתאם לכך לבחור ריהוט משרדי אשר מתכתבים עם אלמנט של אסתטיות ועל זמניות. אם עד לפני מספר שנים נדרשתם להגיע באופן פיזי לחנות לטובת התרשמות מקטלוג של ריהוט משרדי הכולל כיסאות, שולחנות ועוד, כיום ניתן באמצעות האתר של חברת  united-seats ניתן לבצע רכישה של ריהוט, בלחיצת כפתור ועם התאמה מדויקת למסגרת התקציב, כל זאת כחלק מהבנה כי ריהוט מהסוג הזה הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב מוצלח של משרד מזמין, נעים ומותאם לצרכים הנדרשים של העובדים.

צביעה מחודשת של הקירות

לצבע של קירות המשרד יש השפעה ישירה על רמת הריכוז, פרודוקטיביות ואפילו מצב הרוח של העובדים. יש פסיכולוגיה שלמה שעומדת מאחורי הצבעים, ועל כן בשביל ליצור עיצוב מוצלח מומלץ להיעזר באפליקציות כמו למשל פינטרסט לטובת יצריה של קיר השראה אשר ממנו ניתן לשאוב רעיונות לצביעה מחודשת של הקירות בצבעים מרגיעים כמו למשל כחול שנתפס כצבע שמעורר אינטליגנציה, ירוק המזוהה עם רוגע ואיזון לצד גוונים בהירים כמו בז' או אפור בהיר.

 

גם עסק לקידום אתרים צריך ריהוט משרדי מלא בסטייל: 5 טיפים לעיצוב משרד שלא תרצו לצאת ממנו

 

פינת משחקים

על מנת להעשיר את הזמן של העובדים ולאפשר להם גם לקחת הפסקה בזמן העבודה, אפשר לנצל את אחד מהחדרים במשרד לטובת יצירה של פינת משחקים המותאמת למבוגרים – החל מהקמה של עמדת משחקי גיימינג ועד משחקי קופסה. מדובר בדרך מצוינת ליצור עניין במשרד ואף להוביל לגיבוש של הצוות, כל זאת במסגרת של עיצוב חדר משחקים שיכול להתאים מאוד לאווירה צעירה של עובדים בתחום קידום האתרים.

שילוב של צמחייה

דרך מצוינת לעיצוב מוצלח של משרד שגם משדר רעננות יכול להתבצע באמצעות שילוב של צמחייה חיה כמו גם מלאכותית. אחד מהטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים כולל למשל התקנה של קיר עשוי מצמחייה חיה אשר מקפיץ את הנראות של החלל, ויוצר מרחב נעים ואסתטי לעין. מומלץ להתייעץ עם משתלה המתמחה בתחום הזה לטובת קבלת החלטות נכונות שיניבו לכם את היכולת לעצב את המשרד הטוב טעם, ועם שימת דגש על הכנסה של החוץ פנימה.

חדר הירגעות

אלמנט חשוב בתהליך העיצוב כולל חשיבה על הצרכים של העובדים, ועל היכולת לאפשר להם לנוח במהלך היום, בין אם בזמן הפסקת הצהריים או כאשר יום העבודה הוא ארוך ומתיש, על כן, הקצאה של  חדר הירגעות אשר כולל בין היתר ספות רביצה וכן שולחן משרדי או פופים לצד ספרייה מעוצבת מהווה דרך מצוינת לנצל את המרחב של המשרד, וליצור בעבור העומדים לא רק עמדות עבודה אסתטיות אלא גם מקום מפלט לרווחת העובד.

לסיכום

חמשת הטיפים אותם הצגנו לכם כאן מהווים הזדמנות מעולה ליצור חלל מעוצב, פרקטי ואפילו מרגיע. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, מומלץ קודם כל לחשוב היטב על מסגרת התקציב ועל העיצוב אותו אתם רוצים ליצור עד לתוצאה סופית, כחלק מקבלת החלטות שיניבו בסופו של דבר משרד יפהפייה התואם את הסטנדרטים שלכם כמנהלים בתחום קידום האתרים.